Wedding Bar

Dzisiejsze wesela to nie tylko biesiadowanie przy półmiskach z butelką alkoholu na stole. Ludzie coraz częściej poszukują czegoś nowego.

Zmienia się też w jakimś stopniu kultura picia alkoholu w naszym kraju. Coraz częściej na przyjęciach weselnych serwowane są kolorowe koktajle.

Rozumiem, że chcecie Państwo mieć wesele, które zadziwi gości?

Chcecie, aby ta noc pozostała w pamięci na zawsze?

Jest to możliwe również dzięki naszym Mobilnym barom, które eleganckim wyglądem oraz miłą  i fachową obsługą zadziwią wszystkich przybyłych gości.

Fantazyjne drinki, profesjonalne szkło do wszystkich typów drinków, wykwalifikowana obsługa to wszystko aby zamienić tą jedyną noc  w niezwykłe przeżycie.

Mobilne bary samym wyglądem zewnętrznym budzą zainteresowanie.

Posiadamy kilka mobilnych barów które możemy łączyć w większe moduły.

W skład wyposażenia baru wchodzą m.in. szklanki i kieliszki do różnego rodzaju drinków i napojów, jak również wszelkie dodatki.

Obsługą baru zajmują się tylko i wyłącznie wysoko wykwalifikowani barmani, którzy dobrze znają tajniki niepowtarzalnych drinków.

Każdy z Waszych gości będzie miał możliwość spróbowania swojego ulubionego drinka z bardzo ciekawymi dekoracjami. Na najmłodszych będą czekały również drinki bezalkoholowe, fantazyjne napoje przygotowane w równie ciekawej formie.

Urozmaicimy Wam ten szczególny dzień i sprawimy, że Wasza zabawa będzie niezapomniana
Naszych klientów traktujemy profesjonalnie i z szacunkiem, bo my także chcielibyśmy, by nas obsługiwano w taki właśnie sposób. Nasz ubiór jest oczywiście zgodny z drescodem dla naszego zawodu. Podejmując się danego zlecenia przyjeżdżamy na sale weselną z dużym wyprzedzeniem aby zdążyć wszystko przygotować przed przyjazdem gości.

W skład oferty wchodzi :

  • mobilny bar do wyboru z pełnym wyposażeniem
  • obsługa barmańska
  • akcesoria (lód, przyprawy, mieszadełka, rurki, szkło , parasolki)
  • owoce do dekoracji drinków
  • syropy barmańskie
  • zakup soków, napojów i alkoholi dla Państwa
  • utworzenie Karty Drinków

 

Wesele to wielkie wydarzenie nie tylko dla Młodej Pary. Zdajemy sobie sprawę z tego, że tego dnia wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Obsłużyliśmy dziesiątki wesel i cały czas możemy się pochwalić 100% satysfakcją naszych klientów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Już teraz skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę spełniającą wszystkie Twoje wymagania.

Podaj

  • przewidywaną ilość osób na przyjęciu
  • termin przyjęcia
  • miejsce przyjęcia

Skalkulujemy koszty i odezwiemy się tak szybko jak to możliwe